Co to są rynny kwadratowe?

Rynny kwadratowe to wyjątkowy rodzaj rynien. Nie posiadają one łączeń. Są produkowane bezpośrednio na miejscu montażu z rolki blachy. W ten sposób gwarantują szczelność na najwyższym poziomie.

W jaki sposób rynny kwadratowe różnią się od rynien tradycyjnych?

Ponieważ rynny kwadratowe produkowane są na wymiar i nie mają łączeń, nie ma możliwości, aby ciekły. Właśnie ta cecha sprawia, że aktualnie to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. To podstawowa różnica pomiędzy nimi, a rynnami tradycyjnymi.

Rynny kwadratowe produkujemy najczęściej z aluminium, ale w naszej ofercie znajdują się także rynny kwadratowe ze stali, miedzi oraz tytancynku. Rynny ciągnione produkowane są na miejscu i na wymiar, tak aby dokładnie pasowały do danego budynku.

Tradycyjne rynny składają się z wielu elementów, a z czasem łączenia zaczynają rdzewieć i przeciekać. Prędzej, czy później będziesz musiał wymienić poszczególne elementy systemu, a dodatkowo wycieki mogą zniszczyć elewację.

Jaką przewagę nad tradycyjnymi rynnami mają rynny kwadratowe?

Najważniejsze zalety rynien kwadratowych, które sprawiają, że są one lepszym rozwiązaniem od rynien tradycyjnych:

  • redukują możliwość wystąpienia przecieków,
  • większa estetyka – brak widocznych łączeń,
  • nie wymagają dodatkowej konserwacji lub malowania,
  • produkowane na miejscu montażu, dzięki czemu mają idealne wymiary,
  • większość montaży kończy się w jeden dzień roboczy,
  • wielki wybór kolorów

Czy rynny kwadratowe występują w wielu kolorach?

Tak. Wszystkie rynny kwadratowe można wykonać w wielu różnych kolorach, dzięki czemu można o wiele lepiej dopasować je do koloru elewacji budynku od rynien tradycyjnych. Zobacz naszą paletę kolorów dla rynien ciągnionych.

Jak przebiega montaż rynien?

Przyjeżdżamy do Twojego domu lub firmy z maszyna do produkcji rynien na wymiar. Najpierw wykonujemy dokładne pomiary, a następnie wytwarzamy rynny kwadratowe pod dokładny wymiar. Więcej o procesie montażu możesz przeczytać tutaj. Przykładowe realizacje zobaczysz w galerii zdjęć.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Rynny Adamex?

Rynny Adamex to mała, ale prężnie działająca firma. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi dalej. Nie zajmujemy się marketingiem, ponieważ nie musimy. Nasi zadowoleni klienci robią to za nas!

Jak mogę uzyskać wycenę?

Rynny Adamex oferują darmową wycenę. Skontaktuj się z nami telefonicznie (667 533 206) lub poprzez formularz kontaktowy, a odpowiemy na Twoje zapytanie tak szybko, jak to będzie możliwe.